Silent Auction

20 december 2013

IMG_4841Diana heeft haar tafelkleed afgemaakt om opgestuurd te worden naar Canada voor een Silent Auction t.b.v. kanker ivm de ziekte van een vriendin.

Prachtig hoor!

Haar handen doen wel wat pijn  van het vele zware quiltwerk, maar moedig gaat ze verder met dit groene kleed.

P1110201P1110204P1110211

Els heeft de Adventskalender voor haar schoondochter af en mag nu weer door met haar eigen kerststalletje.

P1110206Greet bekleedt vele kleine hexagoonen voor een prachtig kleed. Weinig om mee te nemen maar met groots resultaat!

P1110208P1110212Monique borduurt vlijtig verder aan een rood Kersthart.

P1110205

Haar Fruit-Puzzle is geappliqueerd en nu verder met de borders!

P1110207Balen voor Leny: het garenklosje vergeten 🙁

Daar hebben wij een oplossing voor en heerlijk zit Leny de rest van de les te quilten 🙂

P1110209P1110210Heleen heeft ondanks pijnklachten aan haar schouder toch dit miniquiltje voor haar poppenhuis afgenaaid.

Zegt het spreekwoord niet: “een draadje per dag is een hemdsmouw in een jaar”?

P1110203Dan nog iets leuks: Diana reageerde op Facebook op de Kaffe Fassett pagina en kreeg daarna een prachtige kaart met een mooie sortering geweven band:

Dit bericht is gepost in bee.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *