Rushing: trek maar aan het touwtje ;-)

5 maart 2022

Er staan gerushte bloemen op ons Baltimore programma: Dicky vond in haar quiltkast een quiltje wat ze ooit maakte en waarin een prachtig volle vaas centraal staat! Erg warm en lenteachtig, heel leuk Dicky!

 

 

 

 

 

 

Haar ‘Hoorn des Overvloeds’ is klaar, zo veel blauwe stofjes en zo’n mooi geheel! Ook de ananas is prima gelukt, al is de maat ietsjes kleiner geworden als ze dacht, maar  er kan zo wel nog een ander stukje fruit bij 😉

Etje heeft een creatieve draai gegeven aan haar ananas; gek werd ze van al die draadjes, dus vulde ze zelf een heerlijke ananas!  Samen met de meloen een prachtige combinatie.

Lettie haar fruitschaal is enorm gevuld: wat een heerlijkheden allemaal!

En als we het geheel overzien is de vraag: en hoe nu verder… Daar gaat ze rustig over nadenken.

Sytske heeft bijzondere framboosjes en een verrukkelijke ananas naast de twee soorten meloen gemaakt. Ook de vaas is met borduurgaren versierd om het beter op de ondergrondstof uit te laten komen.

Als we het geheel bekijken zijn alleen de hoeken nog open voor ‘iets’.

Vanavond gaan we heel gezellige randjes maken: we rijgen

trekken

en bewonderen!

 

 

 

 

 

Met verschillende soorten materialen

krijgen we heel verschillende effecten.

En met een cirkelvormig begin

 

 

 

 

 

 

 

worden de bloempjes nog weer anders!

 

Één reactie op “Rushing: trek maar aan het touwtje ;-)

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *