Curssussen voorjaar-I : Driebergen, Eemnes, Gieten, Sebaldeburen en Sneek

16 januari 2018

Twee cursussen in één: Clever Curves én Machinaal Broderie Perse.

Machinaal Broderie Perse is te volgen in Gieten bij de jarige Quiltshop-online! 

Vrijdag 16 februari kan je alle kneepjes van het door mij ontwikkelde Machinaal Broderie Perse leren!

Ronde vormen in machinaal patchwork gaan we uit de weg, het lijkt zo moeilijk te zijn! Rechte lijnen naaien is inderdaad makkelijker, maar het is wel jammer om de warme kanten van patchwork niet mee te nemen in je projecten. Daarom een les met tips hoe om te gaan met Ronde Vormen in machinaal Patchwork!

Je bent welkom op woensdagavond 7 maart bij Quilt Studio het Gooi!


Wol-applicatie: het geeft een zachte en sterke uitstraling verkleurt weinig en verwerkt heerlijk! In deze workshop leer je om te gaan met de nieuwste wolsoorten voor quilters, appliqueer je delen op de naaimachine en zie je welke garens en verstevigingen geschikt zijn om een mooi werkstuk te maken. Sophie Smeenk tekende een uniek ontwerp voor deze workshop, waarin je al doende op uw eigen naaimachine een heel eind met uw werkstuk komt tijdens deze dag.

De Tulpenboom kan je maken op vrijdag 9 februari bij Quiltshop-online in Gieten,

de Vaas-met-Tulpen staat gepland voor zaterdag 10 februari bij Atelier Quiltlokaal in Sneek.

————————-

Machinaal Quilten staat gepland bij Quilt-Atelier Trijntje van der Horst in Sebaldeburen.


 

Zowel in Eemnes als in Driebergen kan je in twee lessen leren handquilten. Natuurlijk ben je ook welkom als je je vaardigheden wilt ophalen!

Donderdagavond 18 januari en 1 maart ben je welkom in Eemnes.

Donderdagmorgen 8 februari en 3 mei kan je meedoen in Driebergen bij Quilt en Meer.


Vanaf vrijdagmorgen 19 januari start bij Quilt-Atelier Trijntje van der Horst in Sebaldeburen de

basiscursus Hand Appliquatie. Alle ins-en-outs van dit traditionele ambacht worden behandeld, tot en met het quilten in de laatste les.


Voor alle cursussen geld dat je je kunt opgeven bij de betreffende winkel: klik daarvoor op de lichtblauwe woorden in dit blog. Wil je je liever via mijn website inschrijven dan kan dat natuurlijk ook: klik hier.

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *